OlbramChallenge

Lidi to prostě baví!


  • čeká tě spousta zábavy!

  • Akce!

Hodnocení účastníků

Terka

Fotka TerkyOlbramchallenge miluju, protože jsem se mohla něco málo před půlnocí projít studenou vodou až po kolena. Zjistila jsem, že všechno je založeno na důvěře ostatním členům týmu a že bez jejich podpory by snad ani nebylo možné některé výzvy překonat. Naučila jsem se uvařit jídlo i bez sporáku a elektriky jen za pomocí pár klacíků dřeva a krabičky sirek. Mohla jsem okusit vůní lesa v noci a také vůní bláta po ranní rose :D Nebýt téhle challenge nikdy nezkusím tolik super věci a nepoznám tolik fajn lidí, doufám, že k některým aktivitám se v budoucnu vrátím, především k plazení v blátě.


Petr

Fotka PetraOlbramchallenge je prostě něco co se slovy dá popsat celkem složitě. Překvapí tě, když to nejméně čekáš, ale překvapení stojí za to! Zjistíš, že i neznámý člověk tě nenechá ve štychu, ale pomůžou ti až do cíle. Nové zážitky, které jen tak někde neseženeš. OlbramChallenge je jako vzpomínka chceš ji pořád a nechceš o ní přijít…


Gabča

Fotka GabčiProč mám rada Olbramchallenge? Letos jsem tu poprvé a od olbramu jsem neměla nějaké extra očekávání. Prostě jsem se chtěla nechat překvapit. Nejvíce mě překvapil kolektiv. Libí se mi, jak všichni dohromady spolupracují, i když jsme každý vlastně docela jiný. Už od prvního dne jsem byla překvapená. Ať už pozitivně nebo někdy i ne zrovna mile. Nakonec jsem byla vždy nějakým stylem spokojená ať už v překonání sama sebe nebo zajímavosti programu. Taky mě překvapila náplò programu. Ať už se jedná o seberealizaci, osobní rozvoj, investice nebo o hry v lesech. Spaní v lese bylo taky moc fajn. Vím, že na tenhle tábor nezapomenu a jsem ráda, že byla příležitost na tohle místo jet.


Kája

Fotka KájiJe tu možnost poznat bandu super lidí, zažít něco nevšedního a domu si odvézt vzpomínky na nezapomenutelný týden. Podle mého názoru tady nemá jediná věc chybu. Tím myslím jak vedoucí, tak program, jídlo a kolektiv. Každá hra, kterou jsme hráli, byla super promyšlená. Na to jakou mám povahu, jsem do kolektivu zapadla dobře, za což jsem ráda. I vsuvky, které nám otevírají oči a dávají nám možnost přemýšlet o sobě a našem chování. Od teï často přemýšlím nad věcma, za které jsem vděčná a za které se oceòuji v běžném životě. Dokonalá přednáška Andyho mi tady otevřela oči. Stačil mi pohled na něho a hned jsem měla lepší náladu, ale hlavně to o čem mluví, dávalo smysl a já se cítím zase o něco chytřejší. Každopádně tenhle tábor je pecka a jsem si jistá, že příští rok přijedu zas!