OlbramChallenge 2019

Nejlepší outdoor tábor pro mladé 20. - 29. 8. 2019


Co vás čeká?

Osobní rozvoj, lanové aktivity, noční bojovky, nelehké výzvy, výlety, Hunger games, Olbram race spaní pod širákem, střelba ze všeho možného, teambuildingové aktivity, baseball, investice, nové vymyšlené hry, workshopy...

Splňujeme osmero dobrého tábora:

  • Má zajímavý program
  • Rozvíjí osobnost účastníka
  • Má kvalifikované vedení
  • Je ve vhodných prostorách
  • Má dostatek informací pro všechny
  • Je zdravotně zabezpečen
  • Je bezpečný
  • Má důvěryhodného pořadatele

Zažij víc!

Hlavní náplní outdoorového tábora OlbramChallenge je smysluplné trávení času a učení se věcí, které se účastníkům budou hodit do jejich budoucího života. Přesněji takové věci, které se nenaučí ve škole. Soustředit se budeme především na životní hodnoty, celkové smýšlení účastníků, a také na posílení motivace teenagera k tomu, aby byl schopen se vydat správným směrem k jeho vysněné budoucnosti.

Naším hlavním cílem je, aby účastníci poznali lépe sami sebe. Formou zážitkové pedagogiky je celý týden budeme motivovat k nalezení svých schopností, dovedností či reakcí, které doposud v sobě neobjevili. Tábor není jen o „hraní“, budeme překonávat všemožné výzvy, které účastníky posunou mílovými kroky dál od ostatních vrstevníků, kteří tábor neabsolvovali.


Čeká nás již sedmý nabušený ročník!

O programu je poměrně zbytečné mluvit, jelikož dokud si to nezažiješ, nemáš šanci si to představit.

Pojeďte s námi a pocítíte jedinečnou atmosféru tábora, která je každý rok v jiném stylu. V roce 2018 se ponoříme do tématu Hvězdné války. Vyzkoušíme si různé noční bojovky, také Olbram Race (na motivy Spartan Race), dále larpovou hru na motivy HungerGames, workshopy, noční přepad a mnohem, mnohem víc... Nezapomeneme na kolektivní sporty, procvičíme si i zručnost. Nalezneme umělecké vlohy každého účastníka, nebude chybět ani přespání v přírodě. Zdolávání náročných úkolů, nutnost spolehnout se jeden na druhého, společné zážitky – to vše vede k budování opravdové komunity a celoživotních přátelství. Každá překážka nás společně posune dál. Videa a recenze z loňských ročníků řeknou mnohém více než popsaný program.

Termín: 20. 8. - 29. 8. 2019

Doprava:vlastní


Kde: Jižní Morava

Olbramkostel, okres ZnojmoCena: 3 490 kč

V ceně zahrnuto - strava 6x denně, výlety, program, pitný režim, pojištění, pronájem táborové základny, táborové tričko.


Přihlášky:

elektronické v odkazu na stránce pořadatele


<<< KLIKI ZDE NA ODKAZ >>>Pořadatel

Agentura PAC, z. s. ve spolupráci s Pionýrskou skupinou Kopřivnice, z. s.

Táborová základna Olbramkostel

Jako tábořiště nám posloužila stanová táborová základna u obce Olbramkostel, okres Znojmo. Disponuje velkou budovou, polní kuchyní, umývárnou a dostatkem stanů pro ubytování. Je umístěna za obcí na klidném místě u lesa.

Popis tábořiště

Olbramkostel je malá vesnička ležící 15 km od Znojma směrem na Jihlavu. Táborová základna je zde umístěna v příjemném prostředí na louce u lesa chráněná kopcovitým terénem od okolí. Letní tábor v Olbramkostele je stanový s kapacitou cca 100 lidí. Ve stanech jsou dvě postele a skříňka na věci. Toalety jsou umístěny 150 m od stanů. V táboře je umývárna, sprcha a polní kuchyň. Zděná budova slouží jako jídelna a v případě nepříznivého počasí také jako herna pro účastníky.Adresa tábořiště

LPT Olbramkostel

pošta Kravsko

PSČ: 671 51


Videa z loňských ročníkůZde všechna videa od roku 2013.

Uvidíte na nich akce, workshopy, atmosféru a mnohem víc :)


Hodnocení účastníků

Terka

Olbramchallenge Milujju, protože jsem se mohla něco málo před půlnocí projít studenou vodou až po kolena. Zjistila jsem, že všechno je založeno na důvěře ostatním členům týmu a že bez jejich podpory by snad ani nebylo možné některé výzvy překonat. Naučila jsem se uvařit jídlo i bez sporáku a elektriky jen za pomocí pár klacíků dřeva a krabičky sirek. Mohla jsem okusit vůní lesa v noci a také vůní bláta po ranní rose :D Nebýt téhle challenge nikdy nezkusím tolik super věci a nepoznám tolik fajn lidí, doufám, že k některým aktivitám se v budoucnu vrátím, především k plazení v blátě.


Petr

Olbramchallenge je prostě něco co se slovy dá popsat celkem složitě. Překvapí tě, když to nejméně čekáš, ale překvapení stojí za to! Zjistíš, že i neznámý člověk tě nenechá ve štychu, ale pomůžou ti až do cíle. Nové zážitky, které jen tak někde neseženeš. OlbramChallenge je jako vzpomínka chceš ji pořád a nechceš o ní přijít…


Gabča

Proč mám rada Olbramchallenge? Letos jsem tu poprvé a od olbramu jsem neměla nějaké extra očekávání. Prostě jsem se chtěla nechat překvapit. Nejvíce mě překvapil kolektiv. Libí se mi, jak všichni dohromady spolupracují, i když jsme každý vlastně docela jiný. Už od prvního dne jsem byla překvapená. Ať už pozitivně nebo někdy i ne zrovna mile. Nakonec jsem byla vždy nějakým stylem spokojená ať už v překonání sama sebe nebo zajímavosti programu. Taky mě překvapila náplň programu. Ať už se jedná o seberealizaci, osobní rozvoj, investice nebo o hry v lesech. Spaní v lese bylo taky moc fajn. Vím, že na tenhle tábor nezapomenu a jsem ráda, že byla příležitost na tohle místo jet.


Kája

Je tu možnost poznat bandu super lidí, zažít něco nevšedního a domu si odvézt vzpomínky na nezapomenutelný týden. Podle mého názoru tady nemá jediná věc chybu. Tím myslím jak vedoucí, tak program, jídlo a kolektiv. Každá hra, kterou jsme hráli, byla super promyšlená. Na to jakou mám povahu, jsem do kolektivu zapadla dobře, za což jsem ráda. I vsuvky, které nám otevírají oči a dávají nám možnost přemýšlet o sobě a našem chování. Od teď často přemýšlím nad věcma, za které jsem vděčná a za které se oceňuji v běžném životě. Dokonalá přednáška Andyho mi tady otevřela oči. Stačil mi pohled na něho a hned jsem měla lepší náladu, ale hlavně to o čem mluví, dávalo smysl a já se cítím zase o něco chytřejší. Každopádně tenhle tábor je pecka a jsem si jistá, že příští rok přijedu zas!