OlbramChallenge 2021

Nejlepší outdoor tábor pro mladé 21. - 30. 8. 2021


Zažij víc!

Hlavní náplní outdoorového tábora OlbramChallenge je smysluplné trávení času a učení se věcí, které se účastníkùm budou hodit do jejich budoucího života. Přesněji takové věci, které se nenaučí ve škole. Soustředit se budeme především na životní hodnoty, celkové smýšlení účastníkù, a také na posílení motivace teenagera k tomu, aby byl schopen se vydat správným směrem k jeho vysněné budoucnosti.

Naším hlavním cílem je, aby účastníci poznali lépe sami sebe. Formou zážitkové pedagogiky je celý týden budeme motivovat k nalezení svých schopností, dovedností či reakcí, které doposud v sobě neobjevili. Tábor není jen o „hraní“, budeme překonávat všemožné výzvy, které účastníky posunou mílovými kroky dál od ostatních vrstevníkù, kteří tábor neabsolvovali.


Čeká nás již devátý nabušený ročník!

O programu je poměrně zbytečné mluvit, jelikož dokud si to nezažiješ, nemáš šanci si to představit.

Pojeďte s námi a pocítíte jedinečnou atmosféru tábora, která je každý rok v jiném stylu. V roce 2021 zavzpomínáme na počátky roku 2020 a blížící se světovou pandemii. Vyzkoušíme si rùzné noční bojovky, také Olbram Race (na motivy Spartan Race), dále larpovou hru na motivy HungerGames, workshopy, noční přepad a mnohem, mnohem víc... Nezapomeneme na kolektivní sporty, procvičíme si i zručnost. Nalezneme umělecké vlohy každého účastníka, nebude chybět ani přespání v přírodě. Zdolávání náročných úkolù, nutnost spolehnout se jeden na druhého, společné zážitky – to vše vede k budování opravdové komunity a celoživotních přátelství. Každá překážka nás společně posune dál. Videa a recenze z loňských ročníků řeknou mnohem více než popsaný program.

Termín: 21. 8. - 30. 8. 2021


Věk pro přihlášení: 15-19 let


Doprava:vlastní


Kde: Jižní Morava

Olbramkostel, okres ZnojmoCena: 3 000 kč

V ceně zahrnuto - strava 6x denně, výlet, program, pitný režim, pojištění, pronájem táborové základny a táborové tričko.


Přihlášky:

Stačí jen stáhnout--->vytisknout--->vyplnit a podepsat---->oskenovat či vyfotit na mobil---->poslat na email olbramchallenge@gmail.com--->počkat na potvrzení a variabilní symbol--->zaplatit----> a už jen přijet!!!

 • Informační list
 • Přihláška
 • Zdravotní způsobilost účastníka
 • Doporučený seznam věcí


 • Táborová základna Olbramkostel

  Jako tábořiště nám posloužila stanová táborová základna u obce Olbramkostel, okres Znojmo. Disponuje velkou budovou, polní kuchyní, umývárnou a dostatkem stanù pro ubytování. Je umístěna za obcí na klidném místě u lesa.

  Popis tábořiště

  Olbramkostel je malá vesnička ležící 15 km od Znojma směrem na Jihlavu. Táborová základna je zde umístěna v příjemném prostředí na louce u lesa chráněná kopcovitým terénem od okolí. Letní tábor v Olbramkostele je stanový s kapacitou cca 100 lidí. Ve stanech jsou dvě postele a skříňka na věci. Toalety jsou umístěny 150 m od stanù. V táboře je umývárna, sprcha a polní kuchyň. Zděná budova slouží jako jídelna a v případě nepříznivého počasí také jako herna pro účastníky.  Adresa tábořiště

  LPT Olbramkostel

  pošta Kravsko

  PSč: 671 51  Splňujeme osmero dobrého tábora:


  Videa z loňských ročníkù  Uvidíte na nich akce, workshopy, atmosféru a mnohem víc :)