OlbramChallenge

Lidi to prostě baví!


  • čeká tě spousta zábavy!

  • Akce!

Hodnocení účastníků

Terka

Fotka TerkyOlbramchallenge miluju, protože jsem se mohla něco málo před půlnocí projít studenou vodou až po kolena. Zjistila jsem, že všechno je založeno na důvěře ostatním členům týmu a že bez jejich podpory by snad ani nebylo možné některé výzvy překonat. Naučila jsem se uvařit jídlo i bez sporáku a elektriky jen za pomocí pár klacíků dřeva a krabičky sirek. Mohla jsem okusit vůní lesa v noci a také vůní bláta po ranní rose :D Nebýt téhle challenge nikdy nezkusím tolik super věci a nepoznám tolik fajn lidí, doufám, že k některým aktivitám se v budoucnu vrátím, především k plazení v blátě.


Petr

Fotka PetraOlbramchallenge je prostě něco co se slovy dá popsat celkem složitě. Překvapí tě, když to nejméně čekáš, ale překvapení stojí za to! Zjistíš, že i neznámý člověk tě nenechá ve štychu, ale pomůžou ti až do cíle. Nové zážitky, které jen tak někde neseženeš. OlbramChallenge je jako vzpomínka chceš ji pořád a nechceš o ní přijít…


Gabča

Fotka GabčiProč mám rada Olbramchallenge? Letos jsem tu poprvé a od olbramu jsem neměla nějaké extra očekávání. Prostě jsem se chtěla nechat překvapit. Nejvíce mě překvapil kolektiv. Libí se mi, jak všichni dohromady spolupracují, i když jsme každý vlastně docela jiný. Už od prvního dne jsem byla překvapená. Ať už pozitivně nebo někdy i ne zrovna mile. Nakonec jsem byla vždy nějakým stylem spokojená ať už v překonání sama sebe nebo zajímavosti programu. Taky mě překvapila náplò programu. Ať už se jedná o seberealizaci, osobní rozvoj, investice nebo o hry v lesech. Spaní v lese bylo taky moc fajn. Vím, že na tenhle tábor nezapomenu a jsem ráda, že byla příležitost na tohle místo jet.


Kája

Fotka KájiJe tu možnost poznat bandu super lidí, zažít něco nevšedního a domu si odvézt vzpomínky na nezapomenutelný týden. Podle mého názoru tady nemá jediná věc chybu. Tím myslím jak vedoucí, tak program, jídlo a kolektiv. Každá hra, kterou jsme hráli, byla super promyšlená. Na to jakou mám povahu, jsem do kolektivu zapadla dobře, za což jsem ráda. I vsuvky, které nám otevírají oči a dávají nám možnost přemýšlet o sobě a našem chování. Od teï často přemýšlím nad věcma, za které jsem vděčná a za které se oceòuji v běžném životě. Dokonalá přednáška Andyho mi tady otevřela oči. Stačil mi pohled na něho a hned jsem měla lepší náladu, ale hlavně to o čem mluví, dávalo smysl a já se cítím zase o něco chytřejší. Každopádně tenhle tábor je pecka a jsem si jistá, že příští rok přijedu zas!


Mára

Na OlbramChallenge jsem, abych byl týden mezi novými lidmi a se stejně starými. Abych vypadl na týden ze světa elektroniky, problémů a stresu. Abych byl týden bez rodičů a starých kamarádů. Chci zažít spoustu dobrodružství, adrenalinu a srandy. To se mi tady zatím plní. Nechci odjet domů. Kéž by to trvalo aspoň dva týdny. Jsem tu, abych byl nepřetržitě v přírodě. Jel jsem tu i kvůli hrám, které si zahraji maximálně 1 z 52 týdnů v roce. Neuvěřitelně si to tu užívám. Nikdy jsem neměl rád seriál hvězdná brána,a le tady mě to baví. Jídlo je super. Mám se tu super a všechno je tu super.


Verča

OlbramChallenge pro mě hodně znamená. Je to pro mě vlastně asi jako pro každého velká výzva, překonání samu sebe. Jezdím tady, protože chci zažít něco víc! A Olbram mě v tomto nikdy nezklame. Když jsem tady jela poprvé, měla jsem fakt hodně velký strach-strach z toho jestli to tady zvládnu, jestli na to budu dost dobrá, protože jsem už slyšela zážitky mých kamarádů. Ty zážitky byli hodně dobré, ale taky se mi zdáli hodně náročné, ale jak už jsem psala – chtěla jsem zažít něco víc. (Taky mě hodně přemlouvali ostatní) :D:D No a po prvním OlbramChallenge jsem každému říkala, že je to nelepší tábor na světě. Tak proč se mi tak libí OCH? Kvůli lidem, kteří tady jsou!!! Samozřejmě, že taky kvůli těm hrám a aktivitám, které tady jsou – ty jsou úplně nejvíc mega. Ale ti lidi, kteří tady sou pro mě znamenají strašně moc, i když o tom třeba ani neví. A proto tady musím jezdit co nejde, co to jen půjde. Jo a Ríša s Mírou jsou nejlepší vedoucí :D:D MILUJU Olbram


Kika

Proč zrovna OlbramChallenge? Protože je tu úplně něco jiného, nového než cokoliv jiného. Hrajeme pořád nějaké zajimavé hry, i když se u toho pořádně zamažeme a zašpiníme a u her často i v duchu nadáváme, tak je t to nejlepší co sem, kdy zažila. Momentálně jsme dohráli trifidy a nemám cit v ruce, tak se za špatné písmo omlouvám. Než jsem sem jela, tak jsem se bála co to bude, ale úplně zbytečně. Každý okamžik tady je jedinečný. Libí se mi, že tady by Andy, který mi otevřel oči, naučil mě jak si změnit jednoduše náladu a nasměroval mě jak lépe žít. Všichni tady jste mě naučili vážit si věci, každého dne a všeho co se stalo a děje. Jsem ráda, že jsem si vyzkoušela Olbram race. Každý den tady běháme což je pro mě super. Stanování v lese bylo boží k tomu hra na kytaru a zpěv no a zabíjení králíků zprvu bylo hrozné, ale jakmile jsem se otrkala a překousla to, tak se to dalo a dokonce jsme si to pak užili. Vedoucí jsou užasní. Jste veselí, zábavní, dokážete člověku otevřít oči. Příště určitě přijedu a už budu pořádně vědět co a jak. DĚKUJU


David

Letošní ročník OCH je zas i kus lepší jak loňský rok, který byl můj první. Kolektiv je opět skvěly, možná o trochu lepší než loni…(letos nejsou hádky u her). A vedoucí ti jsou ještě zašlapanější o Kubu a Hanku… Kuba to je blázen u všech her :D. A co se týče programu, tak s ním jsem nadmíru spokojený. Je našlapaný a i tak máme plno osobního času. Hry jsou skvělé a baví mě… Prostě to tady MILUJU a nemám nic co by mi vadilo nebo s čím bych nebyl spokojen… Díky kolektivu vedoucích.


Berenika

Myslím si, že tento“projekt“ je výborná věc pro lidi našeho věku, ukazuje nám, že volný čas se dá strávit i jinak, než u počítače a televize. Dokážete si tady, že zvládnete i věci, do kterých by ste se normálně neměli ani odvahu pustit. Poznáte na které lidi se můžete opravdu spolehnout, protože kdy jinde poznáte pravé přátelé než ve chvílích kdy jste na „osobním dně“ a oni vás podpoří v tom jít dál a nevzdávat se. V dnešní době ani nemáte možnost spát ve stanu. Tento tábor je jiný než tábory na které jsem jezdila. Myslím, že ty lidi, jako jsou vedoucí tady, kteří pro děti dělaí to co dělají mělo být víc :)