OlbramChallenge 2024

Nejlepší outdoor tábor pro mladé 17.8. - 26.8.2024


Zažij víc!

Hlavní náplní outdoorového tábora OlbramChallenge je smysluplné trávení času a učení se věcí, které se účastníkùm budou hodit do jejich budoucího života. Přesněji takové věci, které se nenaučí ve škole. Soustředit se budeme především na životní hodnoty, celkové smýšlení účastníkù, a také na posílení motivace teenagera k tomu, aby byl schopen se vydat správným směrem k jeho vysněné budoucnosti.

Naším hlavním cílem je, aby účastníci poznali lépe sami sebe. Formou zážitkové pedagogiky je celý týden budeme motivovat k nalezení svých schopností, dovedností či reakcí, které doposud v sobě neobjevili. Tábor není jen o „hraní“, budeme překonávat všemožné výzvy, které účastníky posunou mílovými kroky dál od ostatních vrstevníkù, kteří tábor neabsolvovali.


Čeká nás již dvanáctý nabušený ročník!

O programu je poměrně zbytečné mluvit, jelikož dokud si to nezažiješ, nemáš šanci si to představit.

Pojeďte s námi a pocítíte jedinečnou atmosféru tábora, která je každý rok v jiném stylu. V roce 2022 oslavíme 10. výročí tohoto táboru zopakováním si všech témat předchozích proběhlých ročníků. Ať už jde o Agenty, Walking death, Hvězdnou bránu, Matrix, či Lockdown, máte se na co těšit! Vyzkoušíme si různé noční bojovky, Olbram Race (na motivy Spartan Race), dále larpovou hru na motivy HungerGames, workshopy, noční přepad a mnohem, mnohem víc... Nezapomeneme na kolektivní sporty, procvičíme si i zručnost. Nalezneme umělecké vlohy každého účastníka, nebude chybět ani přespání v přírodě. Zdolávání náročných úkolù, nutnost spolehnout se jeden na druhého, společné zážitky – to vše vede k budování opravdové komunity a celoživotních přátelství. Každá překážka nás společně posune dál. Videa a recenze z loňských ročníků řeknou mnohem více než popsaný program.

Termín: 17.8. - 26.8.2024


Věk pro přihlášení: 15-19 let


Doprava: vlastní na tábor i zpět !


Kde: Jižní Morava

Olbramkostel, okres ZnojmoCena: 3 900 kč

V ceně zahrnuto - strava 6x denně, výlet, program, pitný režim, pojištění, pronájem táborové základny a táborové tričko.


Přihlášky:

Stačí jen stáhnout--->vytisknout--->vyplnit a podepsat---->oskenovat či vyfotit na mobil---->poslat na email olbramchallenge@gmail.com--->počkat na potvrzení a variabilní symbol--->zaplatit----> a už jen přijet!!!

 • Informační list
 • Přihláška
 • Zdravotní způsobilost účastníka
 • Doporučený seznam věcí


 • Táborová základna Olbramkostel

  Jako tábořiště nám posloužila stanová táborová základna u obce Olbramkostel, okres Znojmo. Disponuje velkou budovou, polní kuchyní, umývárnou a dostatkem stanù pro ubytování. Je umístěna za obcí na klidném místě u lesa.

  Popis tábořiště

  Olbramkostel je malá vesnička ležící 15 km od Znojma směrem na Jihlavu. Táborová základna je zde umístěna v příjemném prostředí na louce u lesa chráněná kopcovitým terénem od okolí. Letní tábor v Olbramkostele je stanový s kapacitou cca 100 lidí. Ve stanech jsou dvě postele a skříňka na věci. Toalety jsou umístěny 150 m od stanù. V táboře je umývárna, sprcha a polní kuchyň. Zděná budova slouží jako jídelna a v případě nepříznivého počasí také jako herna pro účastníky.  Adresa tábořiště

  LPT Olbramkostel

  pošta Kravsko

  PSč: 671 51  Splňujeme osmero dobrého tábora:


  Videa z loňských ročníkù  Uvidíte na nich akce, workshopy, atmosféru a mnohem víc :)